Hotel Happy Life Village

Hotel Happy Life Village
Region: Sharm El Sheikh
Kraj: Egipt
Zobacz na tui.pl: Hotel Happy Life Village

Położenie

W bardzo spokojnym odosobnionym miejscu, z pięknymi kulisami gór w tle, bezpośrednio przy gruboziarnistej plaży z pomostem. Masbat w odległości ok. 8 km (3 razy dziennie autobus hotelowy w cenie). Długość transferu:ok. 1 godz.


Hotel

Spokojny, prowadzony rodzinnie i bardzo zadbany ośrodek. Do dyspozycji Gości: recepcja, sklepik, restauracja główna, orientalna kawiarnia, bar z bilardem, usługi pralnicze. Słodkowodny basen ze zintegrowanym brodzikiem oraz drugi basen z 2 zjeżdżalniami i jacuzzi. Bar na plaży i przy basenie. Leżaki, maty, parasole przeciwsłoneczne i ręczniki kąpielowe na plaży i przy basenie wliczone w cenę. Rozrywka: 5 razy w tygodniu program animacji sportowych, lekcje języka, kursy tańca brzucha. Raz na tydzień wieczór orientalny z barbecue.

Karty kredytowe: Visa, MasterCard.

Liczba pokoi: 344.

Kategoria lokalna: 3 gwiazdki.

Pokoje

2-osobowe (DZX1), ok. 20 m2, z łazienką/WC, sejfem, klimatyzacją, TV, minilodówką, tarasem lub balkonem.

Wyżywienie

2 posiłki dziennie: śniadania i kolacje w formie obfitych bufetów. Za dopłatą All Inclusive: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów, wieczory tematyczne, dania dietetyczne, przekąski (w godz. 11.00-13.00), kawa, herbata i wypieki (w godz. 17.00-19.00), lody dla dzieci (w godz. 11.00-16.00). Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w godz. 10.00-23.00, wino tylko do posiłków głównych. Za opłatą: świeżo wyciskane soki, niektóre rodzaje kawy, napoje butelkowane, minibarek.

Dla dzieci

Miniklub dla dzieci w wieku 4-12 lat, plac zabaw, minidyskoteki, łóżeczka dla niemowląt, wysokie krzesełka w restauracjach.

Sport i Wellness

W cenie: aerobik, mała sala fitness, bilard, rzutki, tenis stołowy, siatkówka plażowa, plażowa piłka nożna, piłka wodna. Za opłatą: w ofercie lokalnych ośrodków wypożyczanie sprzętu do nurkowania powierzchniowego, szkoła nurkowania.

%d bloggers like this:
SHOS