Hotel Dunas Mirador

hotel-dunas-mirador

Hotel Dunas MiradorGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka

Ten nowoczesny ośrodek składa się z sześciu 5-piętrowych budynków, mieszczących 437 pokojów. W skład infrastruktury hotelowej wchodzą m.in. 2 baseny, wokół których koncentruje się hotelowe życie, bary czy dyskoteka. Na terenie ośrodka można także skorzystać z terminali internetowych lub z Wi-Fi. Do oddalonej o ok. 10 min plaży, gości dowozi hotelowy busik.
Rezerwuj ofertę w hotelu Hotel Dunas Mirador w cenie od 1706 zł za osobę na 7 dni !

Hotel Dunas Mirador – usługi

lobby windy recepcja restauracja 2 bary dyskoteka 2 basenywyodrębnione jacuzzi brodzik dla dzieci duży taras do opalania z leżakami i parasolami (w cenie).

Udogodnienia

terminal internetowy (płatny) Wi-Fi (płatne)ręczniki basenowe (za kaucją, płatne).

Dostępne płatności

MastercardVisa

Lokalizacja hotelu – Hotel Dunas Mirador

Więcej informacji o regionie: Gran Canaria
ok. 3 km od słynnych plaż i wydm Maspalomas (kilka razy dziennie kursuje bezpłatny autobus hotelowy), ok. 35 km do lotniska
położony w południowej części wyspy Gran Canaria, ok. 1 km do centrum handlowego Faro, w najbliższej okolicy sklepy, punkty usługowe, restauracje i bary
Transfer z lotniska: 55 min

Wyżywienie dostępne w hotelu

2 posiłki: śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu. All inclusive: śniadania, obiady i kolacje (w formie bufetu w restauracji głównej z tarasem) ciepłe i zimne przekąski w formie bufetu, lody oraz ciasto przed i po południu (w barze przy basenie) lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe do posiłków oraz w barach i dyskotece według karty hotelu. Dodatkowe informacje: oferta lobby baru wyłączona jest z opcji all inclusive.

Rekreacja

Bezpłatne dla gości

jacuzzi szachy ogrodowe tenis stołowy.

Dodatkowo płatne

bilard masaż.

Rozrywka

dzienny i wieczorny program animacyjny profesjonalne występy i muzyka na żywo 2 razy w tygodniu
Rezerwuj ofertę w hotelu Hotel Dunas Mirador w cenie od 1706 zł za osobę na 7 dni !

SHOS