Biuro podróży TUI Poland

TUI Poland to biuro podróży z 22-letnim stażem na polskim rynku. W jego ofercie znajdują się zorganizowane wyjazdy wakacyjne do kilkunastu krajów uchodzących za atrakcyjne turystycznie. Rezerwacje usług odbywają się poprzez stronę internetową i telefoniczne Centrum Rezerwacji, w którym przez cały dzień dyżuruje kilkunastu ekspertów z dziedziny turystyki .

W wyborze wakacji pomagają doświadczeni doradcy zatrudnieni w 93 biurach zlokalizowanych w największych polskich miastach. Oferta touroperatora jest dostępna przez cały rok. Nawet w miesiącach zimowych TUI Poland proponuje turystom wyjazdy w miejsca, gdzie nigdy nie zabraknie słońca. Ze względu na zainteresowanie klientów biuro umożliwia również zorganizowanie wyjazdów do znanych ośrodków narciarskich, gdzie szlifować swoje umiejętności mogą zarówno początkujący, jak i doświadczeni miłośnicy sportów zimowych.

Ofertę uzupełniają wycieczki objazdowe kierowane do osób, które nie wyobrażają sobie wakacji bez zwiedzania interesujących miejsc z doświadczonym przewodnikiem.

www.tui.pl

SHOS