Elea Beach

Elea Beach Elea Beach
Region: Korfu
Kraj: Grecja
Zobacz na tui.pl: Elea Beach

Położenie

W miejscowości Dassia, blisko centrum (ok. 300 m), bezpośrednio przy łagodnie opadającej do morza, piaszczysto-żwirowej plaży. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu sklepy i restauracje (ok. 100m). Do miejscowości Gouvia ok. 4 km, do miasta Korfu ok. 12 km (dogodne połączenie autobusem liniowym).

Długość transferu: 45 min.

 

Hotel

Lubiany i popularny hotel. Do dyspozycji gości: hol powitalny z recepcją, sejf (za opłatą: 7 EUR/tydz, 10 EUR/2 tyg.), lobby z miejscami do wypoczynku, windy, pomieszczenie z TV, sklep z pamiątkami, klimatyzowana restauracja główna, tawerna a la carte przy plaży i bar. Sala konferencyjna (do 100 osób). Kącik internetowy (za opłatą) oraz WiFi (bez opłaty, na terenie całego hotelu i w pokojach) na terenie hotelu. Na terenie ogrodu znajdują się 2 baseny (jeden z wodą morską, jeden z wodą słodką) oraz taras słoneczny z leżakami i parasolami. Przy basenach bar z przekąskami.  Leżaki i parasole przy basenie bez opłaty (dotyczy rezerwacji pobytu z ofertą All inclusive) lub za opłatą dla gości rezerwujących pobyt z 2 posiłkami dziennie. Leżaki i parasole na plaży za opłatą. Ręczniki kąpielowe za opłatą. Oferujemy też 6x tyg. programy animacyjny i sportowy w ciągu dnia. Wieczorem międzynarodowy program rozrywkowy. Wieczór grecki, przedstawienia i wieczory taneczne.

Karty kredytowe: Visa, Mastercard, Amex.

Liczba pokoi: 212

Kategoria lokalna: A

Lubiany i popularny hotel.hol powitalny z recepcją, sejf (za opłatą: 7 EUR/tydz, 10 EUR/2 tyg.), lobby z miejscami do wypoczynku, windy, pomieszczenie z TV, sklep z pamiątkami, klimatyzowana restauracja główna, tawerna a la carte przy plaży i bar. Sala konferencyjna (do 100 osób). Kącik internetowy (za opłatą) oraz WiFi (bez opłaty, na terenie całego hotelu i w pokojach) na terenie hotelu. Na terenie ogrodu znajdują się 2 baseny (jeden z wodą morską, jeden z wodą słodką) oraz taras słoneczny z leżakami i parasolami. Przy basenach bar z przekąskami. Leżaki i parasole przy basenie bez opłaty (dotyczy rezerwacji pobytu z ofertą All inclusive) lub za opłatą dla gości rezerwujących pobyt z 2 posiłkami dziennie. Leżaki i parasole na plaży za opłatą. Ręczniki kąpielowe za opłatą. Oferujemy też 6x tyg. programy animacyjny i sportowy w ciągu dnia. Wieczorem międzynarodowy program rozrywkowy. Wieczór grecki, przedstawienia i wieczory taneczne.Visa, Mastercard, Amex.212A

Pokoje

Jasne i przyjemnie urządzone 2-osobowe pokoje standardowe (DZX1) wyposażone są w klimatyzację, telefon, TV-sat., lodówkę, balkon. Łazienka z WC (suszarka). Możliwość rezerwacji z pokoi z widokiem na morze (DZM1). Możliwość rezerwacji pokoi rodzinnych (FZX1) składają się z pomieszczenia dzienno-sypialnego, wyposażenie takie samo jak w przypadku pokoi 2-osobowych. Dla dzieci łóżka piętrowe. Balkon lub taras.

Wyżywienie

2 posiłki dziennie lub oferta All inclusive: 2 posiłki dziennie w formie bufetów. Oferta All Inclusive: wyżywienie pełne: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów. W ciągu dnia przekąski, po południu kawa, herbata , lody i ciasta. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane przez minimum 12 godzin dziennie.

2 posiłki dziennie w formie bufetów. Ofertaśniadania, obiady i kolacje w formie bufetów. W ciągu dnia przekąski, po południu kawa, herbata , lody i ciasta. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane przez minimum 12 godzin dziennie.

Dla dzieci

Plac zabaw, 2 baseny, plac zabaw, mini klub (4-10 lat, 01.07 – 31.08, w określonych godzinach), mini disco. Łóżeczko dla niemowlęcia bez opłaty.

Sport i Wellness

Wliczone w cenę: aqua aerobic, rzutki, piłka nożna, tenis stołowy, tenis, siatkówka. Za opłatą: oferta sportów wodnych na plaży w ofercie lokalnych baz sportowych.

Sport i wellness

oferta sportów wodnych na plaży w ofercie lokalnych baz sportowych.

Michał

Uwielbiam podróżować, aktywnie spędzać czas na łonie natury. Latem to oczywiście wakacje nad morzem, zimą snowboard i wypad do Czech. Preferuje wypady zarówno bliskie jak i te dalekie - moim największym marzeniem jest objechanie samochodem całego świata

Artykuły autora | Strona www autora

%d bloggers like this:
SHOS