Hotel Epidaurus

Hotel EpidaurusHotel Epidaurus
Region: Dalmacja
Kraj: Chorwacja
Zobacz na tui.pl: Hotel Epidaurus

Położenie

W miejscowości Cavtat, bezpośrednio przy kamienisto-żwirowej plaży. do centrum miejscowości ok. 1 km, do Dubrownika ok. 25 km.

Hotel

5 połączonych ze sobą budynków. 3-5 pięter, 4 windy w budynku głównym. Lobby, recepcja z sejfem. Basen zewnętrzny z wodą słodką, brodzik dla dzieci. Leżaki i parasole przy basenie i na plaży w cenie. Kącik internetowy w lobby za opłatą. Restauracja w hotelu, restauracja i bar na plaży, bar z napojami w lobby. Parking przed hotelem w cenie. Karty kredytowe: Visa, MasterCard, Diners, Amex. 312 pokoi.

Pokoje

We wszystkich podwójne łóżko, łazienka (WC, prysznic, suszarka), TV sat., klimatyzacja (od 1.07. do 31.08.). DZX1: ok. 20 m2. DZX2: ok. 20 m2, z balkionem i widokiem na ogród. DZM1: ok. 20 m2, z balkonem i widokiem na morze. FZX1: rodzinne, 1 pokój ok. 28 m2 z 2 dodatkowymi łóżkami dla dzieci. DZZ1: pokoje w supercenie, ok. 20 m2. Łóżeczko dziecięce w cenie (na zapytanie).

Wyżywienie

Śniadania, 2 posiłki dziennie lub All Inclusive. Wszystkie posiłki w formie urozmaiconych bufetów. W ramach All Inclusive 3 posiłki dziennie, napoje bezalkoholowe, piwo, wino i lokalne alkohole od 10.00 do 24.00.

Sport i Wellness

Za opłatą tenis, sporty wodne, strefa wellness w pobliskim hotelu Albatros.

Państwa korzyści

Taksa klimatyczna w cenie; dziecko gratis do 6 lat; rabaty za wcześniejszą rezerwację; rabaty za dłuższe pobyty.

Turista

Podróżnik, wyszukujący najlepsze oferty wczasów, wakacji w internecie od największych touroperatorów, biur podróży - najlepsze last minute, w najniższych cenach.

Artykuły autora | Strona www autora

%d bloggers like this:
SHOS