Hotel Osmine

Hotel OsmineHotel Osmine
Region: Dalmacja
Kraj: Chorwacja
Zobacz na tui.pl: Hotel Osmine

Położenie

W miejscowości Slano, jedyny hotel w spokojnej, rozległej zatoce, wśród pinii, na zboczu. Do centrum Slano promenadą ok. 2,5 km. Do skalistej plaży z betonowymi podestami i żwirowej zatoki ok. 30-100 m (dojście częściowo po schodach).

Hotel

2 kilkupiętrowe budynki, w budynku głównym 2 windy. Recepcja (sejf w cenie), bar z tarasem i kącikiem TV, restauracja, sklep, fryzjer, basen z wodą morską, taras, bar, wypożyczalnia ręczników kąpielowych. Leżaki i parasole przeciwsłoneczne przy basenie wliczone w cenę. Internet WIFI w lobby w cenie. Niestrzeżony parking w cenie. Prosimy nie przywozić zwierząt domowych. Karty kredytowe: Visa, MasterCard, Amex, Diners.
Liczba pokoi: 168.
Kategoria lokalna: 3 gwiazdki.

2 kilkupiętrowe budynki, w budynku głównym 2 windy. Recepcja (sejf w cenie), bar z tarasem i kącikiem TV, restauracja, sklep, fryzjer, basen z wodą morską, taras, bar, wypożyczalnia ręczników kąpielowych. Leżaki i parasole przeciwsłoneczne przy basenie wliczone w cenę. Internet WIFI w lobby w cenie. Niestrzeżony parking w cenie. Prosimy nie przywozić zwierząt domowych.Visa, MasterCard, Amex, Diners.168.3 gwiazdki.

Pokoje

Wszystkie z klimatyzacją (czynna od 1.07. do 31.08), telefonem, TV sat., sejfem (w cenie), wykładziną dywanową i balkonem. DZX1: ok. 18 m2 z wanną lub prysznicem, WC, w budynku bocznym, od strony morza. DZX2: ok. 25 m2, z łazienką (wanna, WC), od strony morza, w budynku głównym. W tym typie pokoi stoi rozkładana kanapa dla maksymalnie 2 dzieci do lat 9, 1 starszego dziecka lub 1 osoby dorosłej. DZZ1: pokoje w supercenie, bez klimatyzacji.

Wyżywienie

All Inclusive: 3 posiłki dziennie; wszystkie posiłki w formie bufetu. Na życzenie dania dietetyczne i zdrowa żywność, 2 razy w tygodniu bufet kuchni regionalnych. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe (w godz. 8.00-24.00). Przekąski po południu i w nocy (ok. 23.00).

3 posiłki dziennie; wszystkie posiłki w formie bufetu. Na życzenie dania dietetyczne i zdrowa żywność, 2 razy w tygodniu bufet kuchni regionalnych. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe (w godz. 8.00-24.00). Przekąski po południu i w nocy (ok. 23.00).

Dla dzieci

5 razy w tygodniu zajęcia w miniklubie (4-12 lat), plac zabaw, łóżeczko dziecięce w cenie (prosimy zgłaszać w rezerwacji).

Turista

Podróżnik, wyszukujący najlepsze oferty wczasów, wakacji w internecie od największych touroperatorów, biur podróży - najlepsze last minute, w najniższych cenach.

Artykuły autora | Strona www autora

%d bloggers like this:
SHOS