Hotel RIU Romantica

Hotel RIU RomanticaHotel RIU Romantica
Region: Majorka
Kraj: Hiszpania
Zobacz na tui.pl: Hotel RIU Romantica

Położenie

Hotel położony w cichym, fantastycznym miejscu, w pięknej zatoce Cala Romantica, przy łagodnie opadającej piaszczystej plaży (ok. 150 m szerokości, otoczona skałami). Długość transferu ok. 90 minut.

Hotel

Hotel bungalowy położony w zadbanym ogrodzie. Ogród jest bardzo duży, główną alejką między bungalowami i budynkiem głównym a plażą kursuje hotelowy minibusik. Do dyspozycji Gości: lobby, recepcja, 2 bary (w tym bar przy basenie), 2 baseny, leżaki i parasole przeciwsłoneczne przy basenie bez opłaty. Dostęp do WiFi w recepcji odpłatnie. Dodatkowo w hotelu znajduje się sklepik i pralka na monety. Rozrywka: animacje oraz program rozrywkowy prowadzony jest głównie w języku niemieckim, 6 dni w tygodniu. Programy wieczorne kilka razy w tygodniu. Karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express. Liczba pokoi: 256. Kategoria lokalna: 3 gwiazdki.

Pokoje

Pokoje dwuosobowe (DZX1), o powierzchni ok. 21 m2, do dyspozycji Gości: wentylator, sejf (odpłatnie), TV sat., telefon, prysznic/wanna, WC, balkon lub taras. Pokoje jednoosobowe (EZX1) o powierzchni 14m2, wyposażone podobnie jak pokoje DZX1.  Pokoje rodzinne (FZX1) o powierzchni ok. 22 m2, podobnie wyposażone z piętrowym łóżkiem. Pokoje (FZX2) o powierzchni ok. 42 m2, składają się z 2 pokoi dwuosobowych z drzwiami łączącymi. Pokoje rodzinne (FZX3) o powierzchni ok. 44 m2, składające się z 2 przylegających pokoi rodzinnych (FZX1) bez drzwi łączących, wentylator sufitowy, taras, wanna, toaleta, sejf, TV sat., telefon. Pokoje wieloosobowe (MZX1) o powierzchni ok. 22,5 m2 oraz pokoje wieloosobowe (MSX1) dla osoby dorosłej z dzieckiem.

Wyżywienie

All Inclusive (śniadania, obiady i kolacje). Napoje bezalkoholowe, lokalne napoje alkoholowe dostępne są w barach. Śniadania kontynentalne. W ciągu dnia przekąski, kawa, herbata, ciasta / ciastka. Posiłki serwowane są w formie bufetów: przekąski, sałatki, dania główne, desery. Dania tematyczne 2 x w tygodniu. Wieczorem kolacja jest podzielona na dwie tury. Prosimy o odpowiedni strój do kolacji.

Dla dzieci

Miniklub, minidisco, plac zabaw, bufet dla dzieci, brodzik, łóżeczka dla niemowląt w miarę dostępności, krzesełko do karmienia.

Sport i Wellness

Programy sportowe, zajęcia fitness, aerobik, siatkówka plażowa, łucznictwo, minigolf, tenis stołowy, minigolf, tenis ziemny: 2 korty utwardzone, rakiety do tenisa.

Michał

Uwielbiam podróżować, aktywnie spędzać czas na łonie natury. Latem to oczywiście wakacje nad morzem, zimą snowboard i wypad do Czech. Preferuje wypady zarówno bliskie jak i te dalekie - moim największym marzeniem jest objechanie samochodem całego świata

Artykuły autora | Strona www autora

%d bloggers like this:
SHOS