Hotel Acacia Resort

Hotel Acacia ResortHotel Acacia Resort
Region: Sycylia
Kraj: Włochy
Zobacz na tui.pl: Hotel Acacia Resort

Położenie

Gustowny hotel usytuowany przy długiej, łagodnie opadającej plaży (gruby piasek, miejscami żwir i kamienie, zalecamy obuwie kąpielowe), pośród ogrodu o pow. 40.000 m2. Do Cefalu ok. 16 km, do Campofelice di Roccella ok. 5 km. 2 razy dziennie autobus do Cefalu, raz dziennie do Palermo, na zapytanie w tygodniu do Campofelice di Roccella i Termini Imerese, za opatą. Długość transferu: ok. 150 min.

Hotel

Wyróżnia się zadbanym i obszernym ogrodem (ok. 40.000 m2) i nowoczesną architekturą. Prowadzony z wielkim zaangażowaniem przez właściciela, który jest jednocześnie architektem hotelu. Od otwarcia szczególnie ceniony za wyjątkowy serwis. Do dyspozycji Gości: recepcja, kilka wind, bardzo duży basen ze zintegrowanym brodzikiem, restauracja z 2 salami, bar przy basenie/bar z pianinem, butik. Leżaki/parasole na plaży i przy basenie bez opłaty. Ręczniki kąpielowe za opłatą (3 € zmiana, 20 € kaucja). W ciągu dnia i wieczorami lekka animacja, wieczorami elegancki bar z pianinem. Karty kredytowe: Visa, MasterCard. Liczba pokoi: 224. Kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Pokoje

Nowoczesne, jasne i elegancko urządzone, 2-osobowe (DZX1) typ Superior Country Side, ok. 19 m2, z łazienką/WC; telefonem, sejfem, klimatyzacją, TV LCD, radiem, małą lodówką, suszarką i zadaszoną loggią. Pokoje (DZM1) typu Superior Seaview, ok. 19 m2, są w budynku głównym, leżą od strony morza. Pokoje (DZX2) ok. 19 m2, z łazienką/WC, balkonem, zlokalizowane od strony morza lub basenu. Pokoje (DZX3) ok. 24 m2, z łazienką/WC, balkonem, zlokalizowane od strony morza lub basenu. Pokoje standardowe znajdują się w bungalowach w ogrodzie (BUX1), są nieco mniejsze i skromniej urządzone, posiadają mały taras. Pokoje w supercenie (BUZ1) również w bungalowach. Pokoje rodzinne (FZX1), ok. 34 m2, z łazienką/WC, balkonem.

Wyżywienie

2 posiłki dziennie lub wyżywienie pełne. Śniadania i kolacje w formie obfitych bufetów. Przy rezerwacji wyżywienia pełnego dodatkowo obiad w postaci wyboru z menu.

Dla dzieci

Miniklub dla dzieci w wieku 4-12 lat. Plac zabaw dla dzieci. Łóżeczka dla dzieci na zapytanie, za opłatą. Wysokie krzesełka w restauracji.

Sport i Wellness

W cenie: tenis, minigolf, siatkówka, piłka nożna, piłka ręczna, tenis stołowy, minikrykiet, boccia. Za opłatą: nowe i nowoczesne centrum wellness (na tarasie) z salą fitness, sauną, łaźnią parową, aromaterapią i dużym basenem (ok. 250 m2) z różnymi masażami wodnymi. Wynajem rowerów wodnych i kajaków. Pole golfowe w odległości ok. 5 km.

Michał

Uwielbiam podróżować, aktywnie spędzać czas na łonie natury. Latem to oczywiście wakacje nad morzem, zimą snowboard i wypad do Czech. Preferuje wypady zarówno bliskie jak i te dalekie - moim największym marzeniem jest objechanie samochodem całego świata

Artykuły autora | Strona www autora

%d bloggers like this:
SHOS