Hotel Tourist

Hotel TouristHotel Tourist
Region: Sycylia
Kraj: Włochy
Zobacz na tui.pl: Hotel Tourist

Położenie

Oddzielony jedynie ślepą uliczką od plaży. Tylko kilka minut na piechotę od historycznego centrum miasta, pełnego atrakcji turystycznych, sklepów i restauracji. Długość transferu: ok. 150 min.

Hotel

Mały, prowadzony przez rodzinę hotel z recepcją, windą, restauracją, barem z tarasem, z czytelnią, pokojem z TV sat. i punktem z dostępem do internetu. Przy basenie (czynny od połowy kwietnia do połowy października) i prywatnej plaży (od połowy maja do połowy października), parasole i leżaki bez opłaty. Prywatna plaża. Bezpłatny parking. 3 razy w tygodniu muzyka grana na pianinie w barze. Raz w tygodniu wieczór z lokalnym folklorem.Karty kredytowe: Visa, MasterCard, Amex, Diners. Liczba pokoi: 46. Kategoria lokalna: 3 gwiazdki.

Mały, prowadzony przez rodzinę hotel z recepcją, windą, restauracją, barem z tarasem, z czytelnią, pokojem z TV sat. i punktem z dostępem do internetu. Przy basenie (czynny od połowy kwietnia do połowy października) i prywatnej plaży (od połowy maja do połowy października), parasole i leżaki bez opłaty. Prywatna plaża. Bezpłatny parking. 3 razy w tygodniu muzyka grana na pianinie w barze. Raz w tygodniu wieczór z lokalnym folklorem.Visa, MasterCard, Amex, Diners.46.3 gwiazdki.

Pokoje

2-osobowe (DZX1) z wanną lub prysznicem i z WC; TV sat., małą lodówką, telefonem, sejfem, klimatyzacją i bocznym widokiem na morze przez panoramiczne okno. Pokoje 2-osobowe (DZM1) z balkonem i bocznym widokiem na morze. w ofercie pokoje oszczędnościowe (DZZ1). Łóżeczka dla niemowląt za opłatą ok. 10 €/dzień (konieczna wcześniejsza rezerwacja).

Wyżywienie

Śniadania lub 2 posiłki dziennie. Śniadania w postaci bufetów. W ramach obiadokolacji bufet z przystawkami i deserami oraz dwudaniowe menu. Raz w tygodniu bufet tematyczny.

Uwaga

Do zapłaty na miejscu: Taksa Klimatyczna za opłata ok. 1€/1 noc/osoba powyżej 10 lat.

Państwa korzyści

rabat za wczesna rezerwacje

Michał

Uwielbiam podróżować, aktywnie spędzać czas na łonie natury. Latem to oczywiście wakacje nad morzem, zimą snowboard i wypad do Czech. Preferuje wypady zarówno bliskie jak i te dalekie - moim największym marzeniem jest objechanie samochodem całego świata

Artykuły autora | Strona www autora

%d bloggers like this:
SHOS