Kołobrzeg i okolice – Twój pomysł na nadmorski odpoczynek

Molo, wydmy, plaża i tętniące życiem duże, nadbałtyckie miasto, czyli Kołobrzeg. To tam znajduje się większość atrakcji, które przyciągają wielu turystów na tę stronę wybrzeża.


Jeśli jesteś jednym z nich, ale wyjątkowo zależy Ci na nieco spokojniejszym otoczeniu, wybierz noclegi w okolicznych miejscowościach, a do Kołobrzegu wpadnij tylko raz czy dwa!

Kołobrzeg i okolice - morze

Lubisz morze? Masz ochotę na spacer wzdłuż wybrzeża? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, to znak, że najwyższy czas zorganizować wyjazd. Tym razem zrezygnuj jednak z Trójmiasta i zapuść się na zachodnią stronę Bałtyku. Tam czekają na ciebie atrakcyjne apartamenty do wynajęcia w Kołobrzegu, Sarbinowie oraz Grzybowie. Bogatą ofertę na nocleg – dla pary, grupy znajomych lub większej rodziny – znajdziesz np. na stronie Sun & Snow. Pamiętaj też, że przy rezerwacji online oszczędzasz 3%.

Nocleg w Kołobrzegu i wielkomiejskie atrakcje nad morzem

Rok w rok do Kołobrzegu przybywa wielu turystów. Interesuje ich przede wszystkim bliskość morza oraz panujący tam uzdrowiskowy klimat. To także miasto ciekawych zabytków, dlatego każdy gość wynajętego apartamentu znajdzie tu coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy lubi aktywny czy pasywny wypoczynek.

Jeśli szukasz pokoju lub apartamentu do wynajęcia właśnie w Kołobrzegu, to zacznij planować swoje dni i atrakcje, które chcesz zobaczyć. Zwróć uwagę przede wszystkim na:

  • kołobrzeskie molo (mające 220 m długości),

  • latarnię morską, której światło widać z odległości prawie 30 km,

  • wydmową promenadę wzdłuż parku Zdrojowego,

  • XIII-wieczną starówkę z gotycką Bazyliką Mariacką,

  • Muzeum Oręża Polskiego.

Grzybowo i Sarbinowo – mniejsze miasteczka, to spokojniejszy urlop dla Ciebie

Oddalone od Kołobrzegu o 33 km Sarbinowo ma rybackie korzenie, świadczy o tym najstarszy zachowany budynek w mieście – pokryta strzechą chata rybacka. Jeśli zdecydujesz się na nocleg w Sarbinowie, to pamiętaj, że leży ono na obszarze Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego. Podczas spacerów masz zatem okazję cieszyć oko klifowymi urwiskami i niekończącymi się wręcz wydmami.

To także świetne miejsce na rowerowe wycieczki czy nordic walking.

Podobne warunki oferują noclegi w Grzybowie (8 km od Kołobrzegu). Świeże powietrze sprzyja spacerom po plaży i przejażdżkom rowerowym po specjalnie przygotowanych szlakach turystycznych. Zobacz ofertę apartamentów w Grzybowie dostępną na stronie Sun & Snow i zainspiruj się do wyjazdu.

Zachód słońca - Kołobrzeg

Apartamenty nad morzem – zarezerwuj miejsce i jedź już dziś

Na wybrzeżu nie jest tak bardzo istotne, gdzie konkretnie jesteś. Tam liczy się przyroda i czas, którym sam dysponujesz. Takiej swobody działania może brakować w mieście, dlatego znajdź czas, przejrzyj ofertę noclegów i domków z widokiem na morze, a następnie po prostu jedź.

Apartamenty do wynajęcia dostępne na całym wybrzeżu znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this:
SHOS