Puerto Antilla Grand Hotel

Puerto Antilla Grand HotelPuerto Antilla Grand Hotel
Region: Costa de la Luz
Kraj: Hiszpania
Zobacz na tui.pl: Puerto Antilla Grand Hotel

Położenie

Zadbane miasteczko Islantilla, centrum handlowe z restauracjami w odległości 800 m. Bezpośrednie przejście z hotelu przez promenadę i wydmy na plażę z drobnym piaskiem. Długość transferu: ok. 120 min.

Hotel

6-piętrowy hotel w andaluzyjskim stylu kolonialnym, z 6 windami, internet (w lobby bezpłatny), restauracja w systemie bufetowym, restauracja z grillem na powietrzu i restauracja a la carte (czynna sezonowo, w ładną pogodę), golf-bar, fryzjer, studio kosmetyczne. Duży kompleks basenów w ogrodzie (1 basen główny, 2 małe baseny na animacje, osobny basen dla dzieci). Hotel wyróżnia się niezwykle bogatą infrastrukturą dla dzieci. Leżaki (ręczniki kąpielowe za kaucją) i parasole w cenie, piękny barek nad basenem (czynny w zależności od pogody). Od połowy czerwca do połowy września leżaki i parasole dostępne na plaży (za opłatą). Karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Diners. Liczba pokoi: 400. Kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Pokoje

Pięknie urządzone pokoje 2-osobowe (DZX1) z łazienką z wanną/WC, suszarką, klimatyzacją (chłodzenie lub grzanie), TV sat., sejfem do wynajęcia, telefonem, minibarkiem. Pokoje 2-osobowe (DZX2) dodatkowo z balkonem. Suity junior (JSX1) mają takie samo wyposażenie oraz osobną strefę dzienno-sypialną i widok na morze. W ofercie również pokoje oszczędnościowe.

Wyżywienie

Śniadania lub 2 posiłki dziennie. Oba posiłki w formie urozmaiconych bufetów. Rano i wieczorem wybór ciepłych i zimnych dań kuchni hiszpańskiej oraz międzynarodowej.

Dla dzieci

Międzynarodowy klub dla dzieci (4-12 lat, wielojęzyczny), plac zabaw.

Sport i Wellness

W cenie: sala fitness, basen kryty. Za opłatą: 27-dołkowe pole golfowe Islantilla (ok. 600 m od hotelu). Za opłatą: centrum Spa (od 14 lat) z sauną, łaźnią turecką, jacuzzi, masażami.

Michał

Uwielbiam podróżować, aktywnie spędzać czas na łonie natury. Latem to oczywiście wakacje nad morzem, zimą snowboard i wypad do Czech. Preferuje wypady zarówno bliskie jak i te dalekie - moim największym marzeniem jest objechanie samochodem całego świata

Artykuły autora | Strona www autora

%d bloggers like this:
SHOS