TUI Island Escape – Śródziemnomorska przygoda

TUI Island Escape – Śródziemnomorska przygoda
Region: Majorka
Kraj: Hiszpania
Zobacz na tui.pl: TUI Island Escape – Śródziemnomorska przygoda

Uwaga

Program wycieczki opisuje tylko 1 wybraną trasę statku Island Escape (wariant 1) dla wyznaczonych terminów programu. Możliwość zarezerwowania innego wariantu trasy spośród 4 różnych programów rejsu. Wybór daty rejsu determinuje automatycznie wariant trasy, jaki rezerwują Klienci. Wszystkie trasy rozpoczynają się i kończą w porcie Palma de Mallorca. Tabela przedstawiająca rozkład trasy danego rejsu z przyporządkowaną datą dostępna również w cenniku. Podczas rejsu ewentualny kontakt z polskojęzycznym rezydentem na Majorce tylko w formie telefonicznej. Język przewodni – angielski (obsługa na statku oraz wycieczki fakultatywne).


Wyżywienie All Inclusive nie obejmuje: piwa w butelkach,  importowanych alkoholi i win,. Woda mineralna serwowana  w szklankach lub plastikowych kubkach.

1. dzień: (wtorek) Palma – Majorka

Zakwaterowanie na statku Island Escape zakotwiczonym w głównym porcie Majorki (Palma de Mallorca). Możliwość zakwaterowania na wycieczkowcu w godzinach między 9.00 rano a 21.00, a pozostały czas można spędzić na zwiedzaniu wyspy. Statek wypływa z portu o godzinie 23.00.

2. dzień: (środa) Całodniowy rejs po Morzu Śródziemnym

Kurs statku w kierunku Korsyki. Goście korzystają z udogodnień wycieczkowca Island Escape w formule All Inclusive.

3. dzień: (czwartek) Bastia – Korsyka 8.00-16.00

Zakotwiczenie statku na północno-wschodnim wybrzeżu Korsyki w miejscowości Bastia. Możliwość zwiedzania wyspy na własną rękę, opalania się na korsykańskich plażach lub skorzystania z atrakcyjnych wycieczek fakultatywnych na statku (m.in. zwiedzanie miast i punktów widokowych, wycieczki rowerowe dla aktywnych).

4. dzień: (piątek) Livorno – Włochy 7.00-19.00

Zakotwiczenie statku w miejscowości Livorno. Możliwość zwiedzenia Livorno z królewskim labiryntem kanałów, Pizy ze słynną Krzywą Wieżą lub Florencji – samodzielnie lub dzięki zorganizowanej ofercie wycieczek fakultatywnych (m.in. Florencja i Piza, Smak Toskanii, wycieczka rowerowa po Livorno, Krzywa Wieża w Pizie i inne).

5. dzień: (sobota) Villefranche (Monako i Nicea) 8.00-18.00

Zakotwiczenie statku w miejscowości Villefrenche. Pomyślcie Państwo o Riwierze Francuskiej… drogie jachty, szerokie, wysadzane palmami bulwary, turkusowe morze i zadbane piaszczyste plaże – to bez wątpienia najsłynniejszy odcinek francuskiego wybrzeża. W tym zakątku mają Państwo możliwość zwiedzenia Monte Carlo i słynnego toru wyścigowego lub pięknej Nicei. To wszystko można zobaczyć w ofercie kilkunastu wycieczek organizowanych lub spróbować wyznaczyć samemu najodpowiedniejszą trasę i miejsca, które chce się zobaczyć.

6. dzień: (niedziela) Toulon – Francja 8.00-16.00

Toulon to brama Lazurowego Wybrzeża. Oddalone o zaledwie godzinę jest następne słynne miejsce francuskiego wybrzeża: Saint Tropez. Warto wybrać się także trochę wgłąb wybrzeża i zobaczyć piękney krajobraz Prowansji w którym senne francuskie wioski i czarujący widok regionu zainspirowały wielu mistrzów malarstwa w tym Van Gogha i Cézanne’a. Dopełnieniem obrazu tego dnia będzie z pewnością chwila relaksu na pięknych plażach Lazurowego Wybrzeża.

7. dzień: (poniedziałek) Barcelona – Hiszpania 10.00-18.00

Lokalizacja nad Morzem Śródziemnym, zabytki Gaudiego, jeden z najlepszych klubów piłkarskich na Camp Nou i bary tapas. Możliwość zwiedzania miasta samodzielnie lub wybór oferty wycieczek fakultatywnych dostępnych na statku (m.in. Barcelona na sportowo, główne atrakcje Barcelony).

8. dzień: (wtorek) Palma – Majorka

Zakotwiczenie statku w Palmie około godziny 6.00 (śniadanie i check-out w godzinach porannych). Opcjonalnie powrót do zarezerwowanego hotelu i kontynuowanie pobytu na Majorce lub transfer na lotnisko i powrót do Polski.

SHOS