Serbia

Malowniczym zakątkiem, do końca jeszcze nie odkrytym jest Serbia. Kraj leżący na Bałkanach oferuje moc historycznych i przyrodniczych atrakcji, tylko czeka na turystów chcących przekroczyć jego granice i zachwycić się pięknej górzystego krajobrazu Bałkanów.

Wprowadzający w zachwyt secesyjną architekturą Belgrad, wielokulturowy Nowy Sad z imponującą zabytkową starówką oraz związana z polską historią twierdza Gołubac, miejsce śmierci Zawiszy Czarnego – to tylko niektóre miejsca, które trzeba odwiedzić będąc w Serbii. Do tego średniowieczne twierdze, z których roztacza się widok na meandry Dunaju, niepowtarzalny charakter Kanionu Uvac i Davolja Varos, skalna kraina nazywana Miastem Diabła. Zawrót głowy gwarantowany. Serbią po prostu warto się zachwycić.

To doskonałe miejsce zarówno dla miłośników sportów wodnych, jak i zimowych szaleństw pośród łagodne topografii gór. Serbia nie zawiodła jeszcze nikogo, kto postanowił dać jej szansę i poznać najbardziej urokliwe zakątki, do których nie sposób nie powrócić z tęsknotą.

Artykuły, oferty Serbia

No results were found for your request!

SHOS