Szwajcaria

Kto nie chciałby rozkoszować się przepysznym smakiem fondue lub świeżych owoców morza spędzając czas na promenadzie Jeziora Genewskiego, obserwując w oddali pnące się ku niebu pasma górskie, od czasu do czasu zerkając na majestatyczny zamek Chillon owiany nutą tajemniczości i grozy? Te i wiele, wiele innych atrakcji oferuje swoim gościom przepiękna Szwajcaria.

Znad malowniczo położonego jeziora, nazywanego przez Szwajcarów morzem, warto wybrać się do położonej nieopodal Genewy i Lozanny, gdzie pośród zachwycających wzrok winnic spróbować można aromatycznego wina.

Nie sposób zapomnieć jednak o najcenniejszym cudzie Szwajcarów, alpejskim paśmie górskim, przyciągającym co roku rzesze turystów, szczególnie miłośników białego szaleństwa, którzy tłumnie odwiedzają jedną z najbardziej rozsławionych miejscowości, St. Moritz.

Szwajcaria to urokliwy zakątek, który zadowoli nawet najbardziej wymagających turystów. Jedno jest pewne, to jeden z obowiązkowych punktów na turystycznej mapie każdego Europejczyka.

Artykuły, oferty Szwajcaria

No results were found for your request!

SHOS